AllianceBlock, London Stock Exchange Group Partner Platformu’na bağlanıyor

AllianceBlock şu an itibariyle LSEG’s Partner Platform’un üyesidir. LSGE’nin kurumsal üyelere doğrudan piyasa erişimi AllianceBlock’a sağlamaktadir.

Nexera Foundation
2 min readJan 28, 2021

AllianceBlock, ilk küresel uyumlu merkezi olmayan sermaye piyasası bugün London Stock Exchange Group’s (LSEG) Partner Platform’un üye sözleşmesini ilan etti. AllianceBlock’a kurumsal üyeler doğrudan piyasa erişimine sahip olma yeteneği sağlıyor. Bu iş ortağı platformu, finansal piyasalara yenilikçi uygulamalar ve hizmetler sunmak için AllianceBlock’u desteklemektedir.

LSGE’nin ortak platform, AllianceBlock’a benzersiz piyasa kaynaklarına erişim sunuyor ve dünyanın ilk küresel uyumlu merkezi olmayan sermaye piyasasını yaratma misyonuna yardımcı oluyor. Platforma katılmak, AllianceBlock’a LSEG’nin küresel inovasyon ağı üzerinden kurumsal müşterilere ulaşmasını sağlıyor. Finansal işlemleri desteklemek için özel olarak oluşturulmuş bir altyapıdır. Ayrıca, LSEG’nin bağlı yatırım firmaları, satış tarafı aracılıkları, veri ve teknoloji satıcılarından oluşan müşteri topluluğuna, AllianceBlock’a LESG’nin mevcut bağlantıları üzerinden doğrudan erişme olanağı sunar.

Amber Ghaddar, AllianceBlock kurucusu: “Bizim yolumuzda bu bir önemli altyapıdır. Böyle geleneksel finansal aktörler ile yeni dijital varlık sınıflar bağlanıyor. Bu yeni fırsat dünyasının yaratılması, tüm ekosistemlerin güven ve şeffaflık içinde hareket etmesine izin verilmesine bağlıdır. LESG küresel finansal piyasaların altyapısında dünya lideridir. Dünyanın ilk küresel uyumlu merkezi olmayan sermaye piyasasını oluşturmak için çalışırken ortak platformlarına katılmaktan mutluluk duyuyoruz.

Rachid Ajaja, AllianceBlock kurucusu ve yönetim kurulu başkanı: “AllianceBlock, son yıllarda gördüğümüz yeniliklerden sonra günümüzün finansal ekosisteminde ortaya çıkan çok ihtiyaç duyulan boşluğu dolduruyor. Kurumsal finansmanı yeni dijital varlık sınıflarıyla birleştirmenin en büyük zorluklarından biri, merkezi olmayan kaynaklara erişimin güvenilir ve güvenli olmasını ve küresel olarak güvenilir endüstri standartlarını karşılamasını sağlamaktır. Ortak platformun desteği ile AllianceBlock kurumsal finansal piyasa katılımcılarına, herhangi bir dijital veya kripto varlığını güvenli ve uyumlu bir şekilde bankalaşabilir bir ürüne dönüştürme sürecini otomatikleştiren merkezi olmayan protokolümüz tarafından sağlanan yeni fırsatlara erişim sağlayabilir.

Nigel Harold, grup başkanı küresel iş hizmeti: “AllianceBlock LSEG’nin Partner Platform’una katıldığına ve üye olduğuna mutluyuz. AllianceBlock’un merkezi olmayan sermaye piyasası ekosistemi, LESG’nin iş ortaklarının küresel müşteri ağımızı ve kritik bağlantı altyapımızı kullanarak finansal uygulamalarını ticaret topluluğuna daha yakın hale getirmelerini sağlama konusundaki geniş deneyimlerinden yararlanabilir.

AllianceBlock hakkında

AllianceBlock , ilk küresel uyumlu merkezi olmayan sermaye piyasası kurmaktadır. AllianceBlock’un Protokolü, herhangi bir dijital veya kripto varlığını bankalaşabilir bir ürüne dönüştürme sürecini otomatikleştirmiş merkezi olmayan, blockchain-agnostikin ikinci evresidir. Avrupa’nın en prestijli üç inkübatörü tarafından inkübe edildi: Station F, L39, and Kickstart Innovation Zürih’te, ve eski JP Morgan’ın tecrübeli bir ekibi tarafından yönetildi, Barclays, BNP Paribas, Goldman Sachs yatırım bankacıları, ve kantitatif analistler, AllianceBlock son gelişim hali ve küresel uyumlu merkezi olmayan sermaye ile 100 trilyon dolarlık menkul kıymetler piyasasını değiştirme yolundadır.

Website | Telegram | Discord | CoinGecko | White Paper | Green Paper | Token Economics Paper

--

--

Nexera Foundation

Nexera Foundation is empowering the future of finance with cutting-edge open-source innovation.